KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871137
nr 1287 1137
Jean Skoglund
(1908-1948), Sverige
Oljemålning, Vinter i skärgården. Signerad, -44. Olja på duk, 72x91 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:21:44
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Jean Skoglund
Läs mer om Jean Skoglund